12.12.23 r wolontariusze ze szkolnej grupy Pomagacze wraz z opiekunem Iwoną Włodarską wzięli udział w wojewódzkim Forum Wolontariatu w Szczecinie.

W ramach forum zaprezentowali się wolontariusze ze szkół podstawowych i średnich naszego województwa. Uczniowie z naszej szkoły przedstawili publice wolontariuszy projekt Trzy Kwadranse dla Rodziny – Bliżej Siebie, który zrealizowali, pozyskując fundusze z MiniGrantu), przy współpracy z OPS Police.  Mieliśmy okazję wymienić się doświadczeniami z innymi ludźmi z naszego województwa. Niezmiernie nam miło podzielić się ze wszystkimi wspaniałą informacją, że Pomagacze zajęli 3 miejsce  w roku 2023!!! 1 i 2 miejsce zajęli uczniowie ze szkół średnich. Cieszymy się bardzo!!! Idea wolontariatu i praca na rzecz innych to bezcenna wartość!!! Gratulacje dla wszystkich Wolontariuszy. Podziękowanie dla Rodziców, którzy uczyli  dobroci i szacunku.