26 maja wszystkie Mamy obchodzą swoje Święto ❤️.

W ten piękny i radosny dzień pragniemy WSZYSTKIM MAMOM złożyć najserdeczniejsze życzenia długich lat w zdrowiu, szczęścia i wszelkiej pomyślności.
Spełnienia najskrytszych pragnień, samych cudownych chwil w życiu, uśmiechu na twarzy i wiary w Nas ❤️
Zamiast kwiatów (w ubiegłym roku prezentem były prace – Łąki Kwiatów dla Mam) w obecnej edycji pragniemy zaprezentować prace uczniów wyłonione w konkursie plastycznym ,,Dom w sercu Matki”, który przeprowadziła pani Katarzyna Nyczke – nauczyciel plastyki w SP8 w Policach. Uczniowie klas siódmych w ciekawych kompozycjach, barwną plamą i kreską opowiedzieli jak ważna jest MAMA, która sercem DOM wypełnia.
“Matka – to najpiękniejsze słowo w językach świata.
Matka – to słowo, które oznacza miłość, miłość prawdziwą, która oznacza wierność, która oznacza wielką ofiarę, nawet do śmierci, dla dobra dzieci.
Mama – to miękkie ręce, Mama to melodyjny głos, to chuchanie na uderzone miejsce.
Mama – to SAMO DOBRO i SAMA PRZYJEMNOŚĆ!!!”
(abp. S.Wielgus, M.Wańkowicz)
ŻYCZYMY MIŁEGO ŚWIĘTOWANIA – realizatorzy programu WOLNI OD..
#TRZYMAJMYsięRAZEM – pedagodzy szkolni
Miło nam poinformować, że laureatami konkursu konkursu plastycznego ,,Dom w sercu matki,” są:
I miejsce Wiktoria Buczkowska 7d,
II miejsce Lena Skrzypek 7d,
III miejsce Paulina Jopek, Zuzia Ufniarz 7d
Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy:)
Iwona Włodarska, Katarzyna Nyczke-Klim