Drodzy Uczniowie! Szanowni Państwo!

Mamy nadzieję, że dajecie radę i że brakuje Wam szkoły.

Wierzcie nam, to dla nas wszystkich trudny i dziwny stan.

Epidemia się rozszerza, zagrożenie jest realne i musimy wszyscy być uważni i odpowiedzialni, izolować się, przestrzegać higieny.

Czas wolny od zajęć w szkołach przedłuży się co najmniej do Świąt Wielkanocnych. W związku z tym czeka nas kolejny długi okres niechodzenia na lekcje.

Wspólnie z nauczycielami i rodzicami próbujecie różnych form pracy zdalnej, otrzymujecie materiały do nauki, ćwiczeń, wykazy zadań do wykonywania on-line.

Konsultujecie się przez dziennik elektroniczny „Librus”, e-mail i telefon. To bardzo ważne i cenne.

Nasza szkoła udostępniła usługę Microsoft Office 365, w tym Microsoft Teams.

Jeżeli ktokolwiek z Was miałby jakieś problemy, wątpliwości czy pytania, prosimy o kontakt z nami – pedagogami, nauczycielami, wychowawcami, pracownikami administracji i oczywiście dyrekcją szkoły.

Będziemy wspólnie sobie pomagać, wspierać się i wyjaśniać niejasności.

Prosimy, abyście odpowiednio i odpowiedzialnie podchodzili do swoich obowiązków.

Pracujcie, wykonujcie polecenia, słuchajcie rodziców, nauczycieli i starajcie się być aktywni.

Zadbajcie o swoje zdrowie, odpowiednią ilość snu, zdrowe odżywianie oraz kondycję fizyczną. Pamiętajcie, że równie ważny jest też odpoczynek.

Prosimy Was jeszcze o właściwe postawy i zachowania w obliczu epidemii. Stosujcie się do zaleceń związanych z higieną i izolacją. Zostańcie w domu! Nie przemieszczajcie się bez potrzeby, ograniczajcie kontakty.

To naprawdę ważne dla was i naszego wspólnego dobra.

Życzymy Wam wszystkim, abyście byli WOLNI OD…WIRUSA. #RAZEMRAŹNIEJ

Z troską i życzliwością