31 maja 2023 roku odbyło się uroczyste otwarcie boiska przy ul. Tanowskiej.

Na uroczystości pojawiło się wielu gości m.in.: Burmistrz Polic p. Władysław Diakun, Burmistrz Polic p. Jakub Pisański, p. Agnieszka Zabłotowicz z Wydziału Techniczno-Inwestycyjnego, Naczelnik Wydziału Oświaty i Kultury p. Witold Stefański, Radni Gminy Police- p. Zofia Hlek i Damian Walczak, p. Witold Ziębowicz i Łukasz Chrząszcz z firmy SOLID-STET oraz Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Sportu p. Ewa Ignaczak . Zgromadzeni mieli okazję zobaczyć występy taneczne w wykonaniu uczennic naszej szkoły. Po części oficjalnej odbyły się turnieje siatkówki oraz piłki nożnej. Uczniowie, którzy nie wzięli udziału w meczach, kibicowali swoim kolegom i koleżankom. Otwarcie boiska zostało połączone z obchodami Dnia Dziecka.