Szkolna grupa wolontariuszy "Pomagacze" wzięła udział w konkursie ,,Mini Granty" ogłoszonym przez stowarzyszenie Polites w Szczecinie.

Nasz pomysł to wsparcie rodziców i dzieci w trudnej sytuacji materialnej i życiowej poprzez organizację aktywnego spędzania czasu z rodzicami i wzmocnienie relacji między dziećmi i ich opiekunami. Wspólne zabawy, konkursy przygotowane przez Pomagaczy będą nieocenioną wartością nauki o relacjach, życzliwości oraz wrażliwości na potrzeby innych. Partnerem naszego projektu “Bliżej Siebie,, jest Ośrodek Pomocy Społecznej w Policach. Cieszymy się bardzo z wygranej w konkursie. Realizacja projektu została zaplanowana na wrzesień. Dziękujemy – opiekun szkolnego koła wolontariuszy przy SP8, pedagog Iwona Włodarska.