Każda klasa wykonywała raz w miesiącu wyznaczone zadanie. O sukcesie decydowało przede wszystkim zaangażowanie całego zespołu klasowego – im więcej uczniów aktywnie uczestniczyło w realizacji zadania, tym wyższy wynik uzyskała klasa.
Po podsumowaniu wszystkich działań wyłoniono zwycięzców.
I miejsce – kl. 4b,
II miejsce – kl. 4a,
III miejsce – kl. 5g.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania, współpracy i kreatywności.
Dziękujemy uczniom oraz wychowawcom za aktywny udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych edycjach ,,Zgranej klasy”.