Bal ósmoklasisty 23 czerwca 2026 Share Tweet Pin it W miniony czwartek 18 czerwca odbył się bal ósmoklasisty, który zarówno uczniowie jaki nauczyciele zapamiętają na bardzo długo. Poza świetną zabawą można było zrobić sobie zdjęcia w foto budce a także pysznie zjeść.Oczywiście jak bal to musi być królowa – w tym roku tytuł ten otrzymali: Magdalena Choińska z klasy 8d oraz Ksawier Myszewski z klasy 8b. Gratulujemy.Dziękujemy rodzicom klas ósmych za zorganizowanie takiej wyśmienitej imprezy i życzymy miłego oglądania relacji z tego wydarzenia. Previous Post Za nami rok pracy! Nagroda-pizza!!! Next Post Zakończenie roku klas 1-3