W miniony czwartek 18 czerwca odbył się bal ósmoklasisty, który zarówno uczniowie jaki nauczyciele zapamiętają na bardzo długo.

Poza świetną zabawą można było zrobić sobie zdjęcia w foto budce a także pysznie zjeść.
Oczywiście jak bal to musi być królowa – w tym roku tytuł ten otrzymali: Magdalena Choińska z klasy 8d oraz Ksawier Myszewski z klasy 8b. Gratulujemy.
Dziękujemy rodzicom klas ósmych za zorganizowanie takiej wyśmienitej imprezy i życzymy miłego oglądania relacji z tego wydarzenia.