Akademia Zawodowca - Rodzice to innowacyjny projekt, którego głównym celem było przedstawienie ścieżki kariery rodziców naszych uczniów.

W projekcie uczestniczyli rodzice uczniów klas ósmych naszej szkoły. Wśród nich znaleźli się również rodzice – absolwenci SP4 i Gimnazjum nr 1 w Policach. To bardzo ważne spotkanie pokoleń. Wymiana informacji, podzielenie się wiedzą i doświadczeniem życiowym oraz pasją w wykonywaniu swojej pracy. Młodzież uczestnicząca w projekcie miała szansę zadać wiele pytań. Serdecznie dziękuję Rodzicom/Zawodowcom za pomoc i wsparcie oraz życiową lekcję dla uczniów, którzy już w maju rozpoczną rekrutację do szkół ponadpodstawowych. Doceniamy, że Państwo poświęcili swój cenny czas. Podziękowania dla p. Anny Rożyńskiej, p. Dawida Bałucha, p. Konrada Midzia, p. Pawła Niemiro i p. Zbigniewa Pałki – koordynator projektu Iwona Włodarska i uczniowie klas ósmych .