26 października, czyli w tę środę, jako szkoła bierzemy udział w akcji “Przerwa na czytanie” - jest to międzynarodowa akcja bicia rekordu w czytaniu na przerwie.

W ten dzień zapraszamy WSZYSTKICH chętnych o 10:35 do biblioteki (na parterze) na wspólne bicie rekordu. Weźcie ze sobą książkę, najlepiej, taką którą obecnie czytacie i przyjdźcie z nami poczytać.

Jeśli nie znajdziecie czasu na przyjście do biblioteki na długiej przerwie to prosimy poczytajcie na innej dowolnej przerwie i w trakcie czytania zróbcie sobie selfie i prześlijcie na adres mailowy biblioteki szkolnej: bibliotekaszkolna@sp8police.pl.
W ten sposób będziemy mogli Was ująć w sprawozdaniu z wydarzenia, a najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone.
Zapraszamy serdecznie,
Nauczyciele – Bibliotekarze SP8